check euro-diesel.com => 2 LG =2; LGCountry=2
Secure your power supply with NO-BREAK KS®
Uygulamalar
 • 2018.04.17 EURO-DIESEL (UK) LTD ARE PLEASED TO ANNOUNCE OUR 2018 WORK EXPERIENCE WEEK FOR GRADUATE ELECTRICAL ENGINEERS: 11-15 JUNE

   

  If you are currently working at a Consulting Engineers in the UK and are involved with critical power solutions or want to learn more about UPS technologies, our Workplace Secondment Week is an ideal opportunity for you to further your knowledge.

  You will spend time with our management/engineering teams and will cover the several areas. 
  Please follow this link to discover the detailed program.
  Places are limited; if you are interested in this placement, please ensure that your employer would be happy
  for you to take up this opportunity before contacting us and send an email with your contact details, CV and a brief summary of why the placement is of interest to you and how it would benefit you in your role.
  Deadline: end of business Wednesday 16/05/18.
  E: *moc*leseid-orue+ku*ofni
  NB: EDUK will confirm after the deadline if your application has been successful.
  EDUK will assist with UK travel costs – attendees to cover their own accommodation.
 • 2018.03.30 Opening of the newest EURO-DIESEL’s subsidiary in Santiago of Chile

  It’s with great honor we announce the opening of the newest EURO-DIESEL’s subsidiary in Santiago of Chile.

   [+]
 • 2017.09.29 Recertification for EURO-DIESEL UK

  EURO-DIESEL (UK) Ltd (EDUK) is pleased to announce its successful recertification to: ISO 9001 Quality Management, ISO14001 Environment Management, OHSAS 18001 Occupational H&S Management.

   [+]

 • 2017.04.10 Come and visit us at fairs and shows around the world

  Taking advantage of our worldwide network, we participate in many exhibitions about Data Center, Airport & Industry.

  Check out our next destinations!

   [+]
 • 2017.02.08 EURO-DIESEL has been rated as STRONG

  EURO-DIESEL has been rated as “STRONG” in a new analysis of Europe's 687 largest Electrical Component Manufacturers. This is the highest accolade awarded and reflects our excellent performance over the last 12 months.

   [+]

 • 2017.01.05 FORTRUST adopts Diesel Rotary UPS for backup power

  Is it a generator? A UPS? A flywheel? The new backup power systems at colocation specialist FORTRUST bring these elements together. As FORTRUST expands its Denver data center, it will use Diesel Rotary Uninterruptible Power Supply (DRUPS) from E1 Dynamics to provide emergency power during utility outages. The DRUPS unit features a diesel engine and a rotary UPS that uses kinetic energy, eliminating the need for batteries.

   [+]

Hizmet verdiğimiz pazar segmentleri

 

NO-BREAK KS® ve dayanıklı kontrol sistemi KS-VISION® çeşitli uygulamalar için farklı sistem konfigürasyonlarına uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 


Havaalanları & Hava Trafiği Kontrol Kuleleri

Havaalanları, hava üsleri ve hava trafiği kontrol kuleleri, pistin her zaman, siste, yağmur/fırtınada ve gece boyunca kullanılabilir olmasını garantiye almak için sürekli güç temini gerektirir.  Uçak pistinden hızlanma pisti boyunca aprona kadar uzanan geniş hareket alanı her havaalanının kalbidir.  NO-BREAK KS®’nin kurulumuyla, havaalanı Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu (ICAO) tarafından tanımlanan CAT II ve CAT III standartlarını karşılar.

Bankacılık Sektörü ve Finansal Kurumlar

Günümüzün teknolojideki gelişmeleriyle, bankacılık sektörü dünya çapında çevrimiçi olarak 7/24 çalışmakta ve büyük oranda internete ve dijital enformasyon teknolojisine dayanmaktadır.  Elektronik alımlar, ev bankacılığı, ATM işlemleri, hisse alım satımı, vb. işlemleri yürütmek ve günden güne veri tutmak için sabit elektrik gücüne ihtiyaç duyar.  NO-BREAK KS® bu endüstrinin kritik doğası için esas olan şeyi yaparak, güç kesintilerini veya arızların olmasını önler.

Yayın İstasyonları

Jenerasyonumuzun medyası içerikleri uydu, internet, radyo, cep telefonları ve diğer son teknoloji elektronik aletlerle yaymaktadır.  Günümüzün rekabetçi değerlendirmeleri söz konusu olduğunda, yayın istasyonları özellikle de canlı yayınlarda ve Olimpik Oyunlar ve Dünya Kupası Finalleri gibi önemli spor etkinliklerinde güç kesintilerine asla tahammül edemezler.  İstasyonlara NO-BREAK KS® yerleştirilmesi, yalnızca günlük operasyon için sabit güç temini sağlamakla kalmaz aynı zamanda yayınlanan sinyallerin kalitesini de garantiler.

Yukarı

Veri Merkezleri & Telekomünikasyonlar

Veri merkezleri 7/24 ekonomimizi canlı tutar:  eBay’de olduğu gibi internet üzerinden yapılan alışverişler, oteller ve restoranlar için olan hizmet rezervasyonları, çevrimiçi bankacılık, uygulama indirmeleri vb.  

NO-BREAK KS®-SB Çift Çıkış sistemi veri merkezi uygulamaları için ideal çözümdür.  Kritik yüklere veya “Boş alan”lara güç sağlar ve HVAC yükleri gibi kritik olmayan yüklere maksimum 10 saniyelik kesintiler ile güç sağlar.

 

Farmasötik & Kimya Sanayileri

Farmasötik/kimya endüstrisinin karlılığını koruyabilmesi, yüksek kalite standartlarına, üretkenliğe ve çevre koşullamasına bağlıdır.  Tıpkı herhangi bir üretim tesisi gibi, elektrik ekipmanlarındaki güç arızasına, voltaj düşüşüne, veya milisaniyelik bir güç kesintisine bağlı olan herhangi bir bozukluk üretim hattının sekteye uğramasına yol açabilir.    Ekipmanların ve üretim hattının yeniden başlatılması için kaybedilen zaman veya bu kesintiler sırasında ıskartaya çıkan ürünlerin sayısı şirket için büyük risk teşkil edebilir.  Temiz kapalı odalardaki katı çevresel regülasyonlar ve bazen üretim hakkında tehlikeli kimyasal maddelerin kullanıldığı düşünüldüğünde, bu tip güç kesintileri ölümcül dahi olabilir.

EURO-DIESEL’in kimya endüstrisindeki birçok müşterisi için, bir NO-BREAK KS® ile güç temini ve bunun kalitesini sağlamak bir ihtiyaç olarak düşünülür.  Bu tesislerin çalışmaları ve güvenlik tedbirleri için çok önemlidirler.

Yukarı

Yol & Demiryolu Tünelleri

Genellikle, tüneller ve endüstrileşmiş yükler, tünellerin kontrol odasının güç teminini garantiye almak ve aynı zamanda tünelin havalandırma sistemine, yangın alarmına veya benzer sanayileşmiş motor yüklerine güç temin etmek üzere, bir DRUPS ile beslenir.

Bu motor yüklerin idaresi NO-BREAK KS® sistemlerinden yüksek hızlı akımlara ihtiyaç duyar.  Esnek tasarımından ve büyük boyutlandırılmış Stato-Alternatöründen dolayı, NO-BREAK KS® bu motorları çevrimiçi direkt olarak çalıştırmak için 20 x In’ye kadar besleme yapabilir.  [+]

Silikon levha Üretimi, Yarı İletken & Diğer Üretim Sanayileri

Gündelik elektrikli ve elektronik cihazlarda bulunan entegre devreleri (silikon çipleri) oluşturmak için gereken üretim prosesi oldukça sofistike ve karmaşık bir prosestir.  Tipik bir silikon levha 0,75mm kalınlığındadır ve çapı 300mm’ye (12") kadar olabilmektedir.

Bugün, tüm yarı iletken prosesi, en küçük parçacıklardan dahi arındırmak için, basınçlı ve filtreli temiz odalarda yapılmaktadır.  Herhangi bir güç kaybı derhal bir kirlenmeye yol açacaktır ve NO-BREAK KS® kullanılmadıkça üretimin durması gerekecektir.  [+]


Yukarı