check euro-diesel.com => 2 LG =2; LGCountry=2
Secure your power supply with NO-BREAK KS®
Uygulamalar

Hizmet verdiğimiz pazar segmentleri

 

NO-BREAK KS® ve dayanıklı kontrol sistemi KS-VISION® çeşitli uygulamalar için farklı sistem konfigürasyonlarına uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 


Havaalanları & Hava Trafiği Kontrol Kuleleri

Havaalanları, hava üsleri ve hava trafiği kontrol kuleleri, pistin her zaman, siste, yağmur/fırtınada ve gece boyunca kullanılabilir olmasını garantiye almak için sürekli güç temini gerektirir.  Uçak pistinden hızlanma pisti boyunca aprona kadar uzanan geniş hareket alanı her havaalanının kalbidir.  NO-BREAK KS®’nin kurulumuyla, havaalanı Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu (ICAO) tarafından tanımlanan CAT II ve CAT III standartlarını karşılar.

Bankacılık Sektörü ve Finansal Kurumlar

Günümüzün teknolojideki gelişmeleriyle, bankacılık sektörü dünya çapında çevrimiçi olarak 7/24 çalışmakta ve büyük oranda internete ve dijital enformasyon teknolojisine dayanmaktadır.  Elektronik alımlar, ev bankacılığı, ATM işlemleri, hisse alım satımı, vb. işlemleri yürütmek ve günden güne veri tutmak için sabit elektrik gücüne ihtiyaç duyar.  NO-BREAK KS® bu endüstrinin kritik doğası için esas olan şeyi yaparak, güç kesintilerini veya arızların olmasını önler.

Yayın İstasyonları

Jenerasyonumuzun medyası içerikleri uydu, internet, radyo, cep telefonları ve diğer son teknoloji elektronik aletlerle yaymaktadır.  Günümüzün rekabetçi değerlendirmeleri söz konusu olduğunda, yayın istasyonları özellikle de canlı yayınlarda ve Olimpik Oyunlar ve Dünya Kupası Finalleri gibi önemli spor etkinliklerinde güç kesintilerine asla tahammül edemezler.  İstasyonlara NO-BREAK KS® yerleştirilmesi, yalnızca günlük operasyon için sabit güç temini sağlamakla kalmaz aynı zamanda yayınlanan sinyallerin kalitesini de garantiler.

Yukarı

Veri Merkezleri & Telekomünikasyonlar

Veri merkezleri 7/24 ekonomimizi canlı tutar:  eBay’de olduğu gibi internet üzerinden yapılan alışverişler, oteller ve restoranlar için olan hizmet rezervasyonları, çevrimiçi bankacılık, uygulama indirmeleri vb.  

NO-BREAK KS®-SB Çift Çıkış sistemi veri merkezi uygulamaları için ideal çözümdür.  Kritik yüklere veya “Boş alan”lara güç sağlar ve HVAC yükleri gibi kritik olmayan yüklere maksimum 10 saniyelik kesintiler ile güç sağlar.

 

Farmasötik & Kimya Sanayileri

Farmasötik/kimya endüstrisinin karlılığını koruyabilmesi, yüksek kalite standartlarına, üretkenliğe ve çevre koşullamasına bağlıdır.  Tıpkı herhangi bir üretim tesisi gibi, elektrik ekipmanlarındaki güç arızasına, voltaj düşüşüne, veya milisaniyelik bir güç kesintisine bağlı olan herhangi bir bozukluk üretim hattının sekteye uğramasına yol açabilir.    Ekipmanların ve üretim hattının yeniden başlatılması için kaybedilen zaman veya bu kesintiler sırasında ıskartaya çıkan ürünlerin sayısı şirket için büyük risk teşkil edebilir.  Temiz kapalı odalardaki katı çevresel regülasyonlar ve bazen üretim hakkında tehlikeli kimyasal maddelerin kullanıldığı düşünüldüğünde, bu tip güç kesintileri ölümcül dahi olabilir.

EURO-DIESEL’in kimya endüstrisindeki birçok müşterisi için, bir NO-BREAK KS® ile güç temini ve bunun kalitesini sağlamak bir ihtiyaç olarak düşünülür.  Bu tesislerin çalışmaları ve güvenlik tedbirleri için çok önemlidirler.

Yukarı

Yol & Demiryolu Tünelleri

Genellikle, tüneller ve endüstrileşmiş yükler, tünellerin kontrol odasının güç teminini garantiye almak ve aynı zamanda tünelin havalandırma sistemine, yangın alarmına veya benzer sanayileşmiş motor yüklerine güç temin etmek üzere, bir DRUPS ile beslenir.

Bu motor yüklerin idaresi NO-BREAK KS® sistemlerinden yüksek hızlı akımlara ihtiyaç duyar.  Esnek tasarımından ve büyük boyutlandırılmış Stato-Alternatöründen dolayı, NO-BREAK KS® bu motorları çevrimiçi direkt olarak çalıştırmak için 20 x In’ye kadar besleme yapabilir.  [+]

Silikon levha Üretimi, Yarı İletken & Diğer Üretim Sanayileri

Gündelik elektrikli ve elektronik cihazlarda bulunan entegre devreleri (silikon çipleri) oluşturmak için gereken üretim prosesi oldukça sofistike ve karmaşık bir prosestir.  Tipik bir silikon levha 0,75mm kalınlığındadır ve çapı 300mm’ye (12") kadar olabilmektedir.

Bugün, tüm yarı iletken prosesi, en küçük parçacıklardan dahi arındırmak için, basınçlı ve filtreli temiz odalarda yapılmaktadır.  Herhangi bir güç kaybı derhal bir kirlenmeye yol açacaktır ve NO-BREAK KS® kullanılmadıkça üretimin durması gerekecektir.  [+]


Yukarı