check euro-diesel.com => 2 LG =2; LGCountry=2
Secure your power supply with NO-BREAK KS®
Hakkimizda

HAKKIMIZDA

Profil

İnsanoğlunun yaratıcılığı nesilden nesle geçtikçe, baş döndürücü bir hızla inanılmaz buluşlar gerçekleşmektedir.            

Elektriğin keşfinden muazzam miktarlardaki enerji kullanımının gerçekleştiği günümüze kadar geçen süre içerisinde, elektrik gücü koruması tam ölçekli sanayiye geçirilmiştir. 

Herhangi bir hastaneye, telekomünikasyon merkezine veya elektrik performansının kritik önem arz ettiği herhangi bir kuruma sorun.  Size milisaniye ölçeğindeki bir güç kesintisinin milyon dolarlık hasara yol açabileceğine, ve daha kötüsü insan hayatına mal olabileceğine söyleyeceklerdir.

 

EURO-DIESEL 1989 yılında Liège’de (Belçika) güç ürünleri ve Yedek Jeneratörler konusunda uzmanlaşmış bir grup tarafından kurulmuştur.  O günden bu yana NO-BREAK KS® adını alan ve dünya çapında 400'den fazla ülkede kullanılan tartışmasız bir Dizel Döner Kesintisiz Güç Kaynağı sistemini (DRUPS) piyasaya sunmaktadır.  İşin başka bir kolu da, alternatif bir güç kaynağı için “klasik çözüm”ü kapsamaktadır: Jeneratörler.

 

Bu eşsiz NO-BREAK KS® sisteminin doğuşu ve mükemmelleştirilmesi EURO-DIESEL’in etkinliklerinde hızlı bir büyüme ile sonuçlanmıştır.  Bugün, dünya çapında stratejik olarak konumlanmış yan kuruş ve distribütörleri bulunmaktadır.

 

Kuruluşundan bu yana, EURO-DIESEL şebeke ve yükler arasında müşterinin DRUPS sisteminin altyapısını tasarlamakta, yere özgü DRUPS sistemi üretmekte ve tedarik etmekte, kullanımdan önce sistemi kurmakta ve devreye almakta, ve uzun bir kullanım ömrü sağlamak üzere bakımını ve servis hizmetini yerine getirmektedir. 

 

Diğer birçok faktörün yanı sıra, EURO-DIESEL bugün sayısı 175’in üzerinde sadık bir işgücüne sahip olmakla gurur duymaktadır.  Önemli sayıda projeye tartışmasız başarılı çözümler getiren, yetkin beceri ve fikirleri zamanla gelişen bu işine bağlı erkek ve bayanların sıkı çalışmalarının eseridir.   

 

NO-BREAK KS® sisteminin eşsiz özellikleri, personelimizin yetenek ve deneyimleri, bizi müşterilerimizi daha yakınlaştırmak üzere global ağımızın büyümesi, yeni talepleri karşılamak üzere olan innovasyonlar – bunlar, size güç kaynağı sağlamak üzere bizim her gün üzerinde durduğumuz değerlerimiz ve çabalarımızdır. Özetle...