check euro-diesel.com => 2 LG =2; LGCountry=2
Secure your power supply with NO-BREAK KS®
Hakkimizda
 • 2017.09.29 Recertification for EURO-DIESEL UK

  EURO-DIESEL (UK) Ltd (EDUK) is pleased to announce its successful recertification to: ISO 9001 Quality Management, ISO14001 Environment Management, OHSAS 18001 Occupational H&S Management.

   [+]

 • 2017.04.10 Come and visit us at fairs and shows around the world

  Taking advantage of our worldwide network, we participate in many exhibitions about Data Center, Airport & Industry.

  Check out our next destinations!

   [+]
 • 2017.02.08 EURO-DIESEL has been rated as STRONG

  EURO-DIESEL has been rated as “STRONG” in a new analysis of Europe's 687 largest Electrical Component Manufacturers. This is the highest accolade awarded and reflects our excellent performance over the last 12 months.

   [+]

 • 2017.01.05 FORTRUST adopts Diesel Rotary UPS for backup power

  Is it a generator? A UPS? A flywheel? The new backup power systems at colocation specialist FORTRUST bring these elements together. As FORTRUST expands its Denver data center, it will use Diesel Rotary Uninterruptible Power Supply (DRUPS) from E1 Dynamics to provide emergency power during utility outages. The DRUPS unit features a diesel engine and a rotary UPS that uses kinetic energy, eliminating the need for batteries.

   [+]

 • 2016.08.03 E1 DYNAMICS PRESENTS DRUPS: A Technical Review

  Flyer E1

 • 2016.06.20 EURO-DIESEL in the News - Jobs Regions 17062016

   

  Bien que ne faisant pas directement partie de l’aéronautique à proprement parler, la société EURO-DIESEL entretient néanmoins des liens étroits avec le secteur. Le plus évident est probablement le rôle essentiel joué par son produit phare auprès d’un de ses clients les plus importants: les aéroports & tours de contrôle du trafic aérien. Le très haut degré de technicité de ce produit le rend également comparable aux technologies de l’aéronautique. Nous avons rencontré Philippe Gillain, administrateur délégué d’EURO-DIESEL, qui nous explique les spécificités de cette entreprise liégeoise, et les profils qui contribuent à sa réussite.

    [+]

HAKKIMIZDA

Profil

İnsanoğlunun yaratıcılığı nesilden nesle geçtikçe, baş döndürücü bir hızla inanılmaz buluşlar gerçekleşmektedir.            

Elektriğin keşfinden muazzam miktarlardaki enerji kullanımının gerçekleştiği günümüze kadar geçen süre içerisinde, elektrik gücü koruması tam ölçekli sanayiye geçirilmiştir. 

Herhangi bir hastaneye, telekomünikasyon merkezine veya elektrik performansının kritik önem arz ettiği herhangi bir kuruma sorun.  Size milisaniye ölçeğindeki bir güç kesintisinin milyon dolarlık hasara yol açabileceğine, ve daha kötüsü insan hayatına mal olabileceğine söyleyeceklerdir.

 

EURO-DIESEL 1989 yılında Liège’de (Belçika) güç ürünleri ve Yedek Jeneratörler konusunda uzmanlaşmış bir grup tarafından kurulmuştur.  O günden bu yana NO-BREAK KS® adını alan ve dünya çapında 400'den fazla ülkede kullanılan tartışmasız bir Dizel Döner Kesintisiz Güç Kaynağı sistemini (DRUPS) piyasaya sunmaktadır.  İşin başka bir kolu da, alternatif bir güç kaynağı için “klasik çözüm”ü kapsamaktadır: Jeneratörler.

 

Bu eşsiz NO-BREAK KS® sisteminin doğuşu ve mükemmelleştirilmesi EURO-DIESEL’in etkinliklerinde hızlı bir büyüme ile sonuçlanmıştır.  Bugün, dünya çapında stratejik olarak konumlanmış yan kuruş ve distribütörleri bulunmaktadır.

 

Kuruluşundan bu yana, EURO-DIESEL şebeke ve yükler arasında müşterinin DRUPS sisteminin altyapısını tasarlamakta, yere özgü DRUPS sistemi üretmekte ve tedarik etmekte, kullanımdan önce sistemi kurmakta ve devreye almakta, ve uzun bir kullanım ömrü sağlamak üzere bakımını ve servis hizmetini yerine getirmektedir. 

 

Diğer birçok faktörün yanı sıra, EURO-DIESEL bugün sayısı 175’in üzerinde sadık bir işgücüne sahip olmakla gurur duymaktadır.  Önemli sayıda projeye tartışmasız başarılı çözümler getiren, yetkin beceri ve fikirleri zamanla gelişen bu işine bağlı erkek ve bayanların sıkı çalışmalarının eseridir.   

 

NO-BREAK KS® sisteminin eşsiz özellikleri, personelimizin yetenek ve deneyimleri, bizi müşterilerimizi daha yakınlaştırmak üzere global ağımızın büyümesi, yeni talepleri karşılamak üzere olan innovasyonlar – bunlar, size güç kaynağı sağlamak üzere bizim her gün üzerinde durduğumuz değerlerimiz ve çabalarımızdır. Özetle...